12. kolo OP - sezóna 2008 / 2009

Zpět

HC Nedvědice B - TJ Řečice 3:5 (0:3,1:1,2:1)

Branky: Jíra, Krejčí, Darkwah, asistence Kytner, Štarha, Burýšek - Kuchař 2, Petr Trejbal, Drdla, Vrbka, asistence Kuchař, Dítě, Kliment, Petr Trejbal, Drdla, vyloučení 2:3, 80 diváků, rozhodčí Ivan Štětina, Císař, hráno na ZS v Nedvědici.

Po špatném výkonu v první třetině domácí zlepšili hru, výsledek však proti zkušenému soupeři zvrátit nedokázali.

HHK Velké Meziříčí B - HC Spartak Velká Bíteš B 7:3 (1:1;2:2;4:0)

Branky: Vrána 2, Martinec, Malec, Krča, Tůma, Šmejkal, asistence Šlapal 2, Plhák 2, Peterka, Vrána, Bradáč, Šmejkal - Coufal, Marek, Holík, asistence Rozmahel, Jabůrek, Holík, vyloučení 8:5, využití 2:2, oslabení 1:0, střely na branku 38:29, rozhodčí Maloušek, Babák, hráno v neděli 11. 1. 2009 na ZS ve Velkém Meziříčí.

Sestava V. Meziříčí: Komínek (Štourač) - M. Kudláček, Martinec - Peterka, Bradáč - R. Navrátil, Invald, - Krča, Šlapal, J. Kudláček - Tůma, Vrána, Malec - Šoukal, Šmejkal, Plhák, sestava V. Bíteše: Šeba - Jabůrek, Staněk, Rouš, Pohl, Dačev, Žák, Marek, Dvořák, Holík, Coufal, Vrček, Rozmahel.

V prvních dvou částech se domácím vůbec nic nedařilo a stav 3:3 před posledním dějstvím byl jenom proto, že soupeř trpěl střeleckou nemohoucností a domácí držel vynikající Komínek v brance. Hosté kromě prvního gólu využili pouze dvě přesilovky pět na tři a domácí dali jenom náhodný gól v oslabení a branku v signalizovaném vyloučení hostů. Hezký byl pouze druhý gól Vrány, který od modré vymetl šibenici.

Až třetí třetina se ze strany domácích dala nazvat hokejem. Konečně zabrali a soupeře čím dál více přečíslovali. Výsledkem byli čtyři branky v rozmezí deseti minut. Napomohla tomu i únava hostujících hráčů, protože díky zraněním dohrávali v devíti hráčích. Výsledný rozdíl skóre sice vypadá hezky, ale v dalších zápasech se domácí musí podobných výpadků vyvarovat.

HC Sokol Křižanov - HC Veverská Bitýška 6:6 (6:1,0:2,0:3)

Branky: ZHaman, Tomáš Kotík, Aleš Komínek, Jan Štěpánek, David Komínek, Škrob - V. Živný 3, Gajdoš, Obrdlík, Hofírek, další podrobnosti nehlášeny.

SK Mostiště - TJ Náměšť 2:9 (0:4, 2:2, 0:3)

Branky: Solař, Rössl, asistence Slavík, Vidlák - Rous 2, M. Sázavský 2, Paver 2, Pejchal 2 Franěk, asistence Krčál 2, Pejchal 2, M. Sázavský, Rous, Kohút, Franěk, vyloučení 3:6, bez využití, oslabení 0:2, 55 diváků, rozhodčí Maloušek, Todorov, Horký, hráno v neděli 11. 1. 2009 na ZS ve V. Meziříčí

Hosté měli od začátku výraznou převahu a o svém vítězství rozhodli už v první třetině.