garym

jo, já Nedvědici nepíšu pozápasový komentáře,na to mají vedoucí a trenery.

10. 01. 2010, 13:06

garym

já fandím Nedvědici i Šerkovicím.Nechtěl jsem nikoho,svým příspěvkem urazit,jenom jsem měl na ten zápas jiný pohled.Na derby jsem byl,a fandil jsem Nedvědici,takže výsledek mě nepotěšil a Šerkáni měli a zasloužili si vyhrát.Jiný mančafty mají určitě jinou uroveň,lepší,já to vidím a uznávám,ale fandit budu N a Š. Snad taky začnou vyhrávat.?

05. 01. 2010, 20:32

KOLEGA

Štiřík byl slovenský loupežník!!V Náměšti hraj ŠPIŘÍK

04. 01. 2010, 17:48

kvetosek - kvetosek@seznam.cz

Křižanov - Řečice 11:14!!! To neni chyba!

02. 01. 2010, 19:29

Pavel

10. kolo: Náměšť - V. Bitýška = 7:3.

01. 01. 2010, 22:09

Zdenda

A ještě malá poznámka: jestli jsi, GARYME, byl na zápase Nedvědice - Šerkovice, tak jsi zaznamenal, že rozhodčí moc práce neměli (a to bylo derby!). Nebyla žádná bitka, takže ten zázrak pokračuje, že ...smile. Malá oprava: ten poměr střel byl 21:6. Chybička se vloudí, přijměte omluvu smile.

01. 01. 2010, 21:59

Zdenda

Zdravím všechny! Musím tak trochu reagovat na příspěvek GARYMA ze 16.12. Když jsem psal, že zápas moc hokejové krásy nepobral, bylo to myšleno doopravdy jako hodnocení hry dvou mužstev z konce tabulky. Každý soudný člověk musí uznat, že hra mužstev jako jsou např. Náměšť nebo Mostiště se s hrou naší nebo Křižanova moc nedá srovnávat. Ano, v tom zápase byla spousta šancí, gólmani se určitě nenudili, ale to je tak všechno. Docela mě mrzí GARYME, že jsi takto nereagoval po příspěvku ze zápasu Nedvědice - Šerkovice! Ten příspěvek totiž psal samozřejmě někdo z domácích, tedy z Nedvědice. Jak bys hodnotil tento zápas vzhledem k tomu, co bylo o něm napsáno? Nebo ten příspěvek je výstižný? Ani slovo o tom, že Šerkovice byly podstatnou část první třetiny v obranném pásmu domácích (poměr střel 21smile a pak dostaly hloupý gól v oslabení minutu před koncem. Ani slovo o tom, že domácí skvěle zvládli prvních deset minut druhé třetiny, i když jim to hosté ze Šerkovice umožnili snad nejhorším letošním výkonem - ještě v 34. minutě to bylo 4:0! Ani slovo o tom, že pak hosté stáhli hru na dva útoky a v posledních pěti minutách skóre obrovským tlakem vyrovnali na 4:4! A pak dokonce ve 44. minutě vedli. A těch příležitostí zvýšit a rozhodnout ... Nakonec se ukázalo, jak je hokej krásný a vyjímečný. Domácí v 59. minutě vyrovnali a už to tak skončilo. A vidíš, ani slovo o tom, že hosté vhazování v pásmu domácích 3 (!) vteřiny před koncem vyhráli a následná střela obránce skončila na tyči! Myslím si, že tento zápas byl o hodně zajímavější, než náš zápas s Křižanovem. O tom zápase se toho opravdu nedalo moc napsat. Takže suma sumárum - každý máme právo na svůj názor, ale je třeba vidět všechno alespoň trochu objektivně. Já jsem v zápase taky nervák, ale když píšu příspěvek pár hodin po zápase, vidím to taky někdy trochu jinak.

24. 12. 2009, 12:32

Myslím, že v teto soutěži , kde se hraje spis pro žízeň, než o vavříny, by bylo dobré, kdyby rozhodčí nebyli až příliš ambiciozní a nechtěli všem dávat najevo, že právě oni jsou Ti důležití! A ještě poznámku k okresnímu svyzu! Co je to za vymysl, že všichni hráči okresního přeboru jsou povini nosit chránič očí???!!!??? Díval jsem se do pravidel ČSLH a tam je v pravidlech, že chránič očí je povinen nosit hráč narozený 31.12.1974 a později!!!! To si okresní svaz dělá svoje pravidla?!?

22. 12. 2009, 13:58

Soňa

Zajímavé je, že i v utkání Náměšť n.Osl. - Velké Meziříčí (5.12.2009) snad jediní, kdo zcela evidentně nezvládli utkání byli rozhodčí. Na konci se sami omluvili za zcela nezvládnutý zápas.