http://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/450512-video-s udiho-zakerne-srazil-na-led-ten-si-sundal-prilbu-a-na-h race-vystartoval.html#hp-sez

Šerkovice - Boskovice "B" 6:4

03. 02. 2013, 19:32

Ladis

For maly divak:

Já neprotestoval nad typem trestu, pouze jsem chtěl uvést, aby nedošlo k nějaké deziluzi, že se nejednalo o nějakou inzultaci typu rána hokejkou do obličeje, kdy dojde přinejlepším k několikastehové ráně. Z mého pohledu se jednalo pouze o ono "cinknutí", kdy jsem ani nezaregistroval, že by se pan rozhodčí např. instintivně za něco chytl, nebo tak.. prostě rozhodně se nejednalo u útok do obličeje, jak je níže uvedeno. Jinak vzhledem k situaci, ve které se zápas necházel, tak to rovněž nechápu.
Nicméně pokud je pravda, že rozhodčí komunikuje s hráči běžně formou: ty hajzle, čur.ku apod. a pak za to samé rozdává 10min. tresty, tak mi to přijde dosti ujeté a možná i na tu ranu do obličeje smile

03. 02. 2013, 19:02

fanousek

serte na kominka nejake vysledky by tady nebyli vcera se hralo preci vice utkani nez 2

03. 02. 2013, 14:18

reakce

Bude to znit divne, ale arogant jako je Fixa urcite zaslouzi, i kdyz na lede a pokud je v pruhovanym je to od kominka nestastne reseni.

03. 02. 2013, 13:54

VB

je vidět , že s těma inzultacema máte zkušenosti , nemáte toho Komínka provokovat

03. 02. 2013, 13:23

Malý divák

Já byl taky v Náměšti...myslím, že ten zákrok co předvedl Komínek se jmenuje "Inzultace rozhodčího", zákrok "Cinknutí po přilbě rozhodčího" jsem v pravidlech nikdy neslyšel. Jinak rozhodčí při udělení desítky i s Komínkem stáli u branky, než přijeli za modrou čáru, kde se stal ten zákrok tak uběhla snad celá minuta (to by snad vychladl i Vitalij Kličko -Komínek ale ne). Tu hokejku zvedl a udeřil rozhodčího zepředu (těžko říct jestli do plexiskla nebo okraje helmy) , rána s nápřahem to nebyla to je pravda, ale cinknutí???. Jinak je třeba hlavně k nepochopení proč?, Křižanov hrál totiž v té chvíli přesilovku 5:4, rozhodčí odpískal snad hákování nebo podražení a poslal Náměšť do 3, Křížanov měl tedy hrát přesilovku 5:3, po odpískání tohoto zákroku Komínek s vášnivou gestikulací něco na rozhodčího Fixu řekněme mluvil (na tribunu to slyšet nebylo) a dostal desítku - pak následovalo již popisované. Od Komínka podle mě nepochopitelné...

03. 02. 2013, 08:44

jan

nedvedice-velka bites b 2:3 (1smile(0:0)(1:0)hoste prijeli s 12 hraci a pri rozcvicce se jim zranil golman tak musel do brany jeden s hracu a vypadalo to ze si domaci dokraci v klidu pro 3 body ve 4 minute se ujali vedeni ale hoste neslozili zbrane a do pauzy 3 goly otocili utkani 2 tretina nic zajimaveho neprinesla a tak ve 3 tretine po chybe hostujici obrany se dostali domaci kontaknim golem do hry ale zkusenejsi hoste uz jsi tento naskok pohlidali a zaslouzene si odvezli 3 body i diky vynikajicimu budinovy v brance

03. 02. 2013, 00:39

Neni co měřit

Komínek byl vždycky, no slušně řečeno, jinej smile

02. 02. 2013, 22:42

Ladis

smile tak diskuze snad ani ne, jen bych Tvůj komentář možná lehce doplnil, respektive uvedl na pravou míru pro nezúčastněné. Nejednalo se snad ani o inzultaci a už úbec ne úder do obličeje. Z mého pohledu, byť někdo možná bude tvrdit trochu něco jiného, tak ho cinknul lehce hokejkou po přilbě s tím, že se panu rozhodčímu absolutně nic nestalo a neutržil při tom sebemenší šrám, natož pak nějaké zranění. Rozhodně to tímto neobhajuji a uznávám, že chování neomluvitelné, avšak pouze bych rád vysvětlil a uvedl na pravou míru onu formulaci: "inzultace rozhodčího" a "úder hokejkou do obličeje". Jelikož pokud bych si něco podobného přečetl já a nevěděl nic o dané situaci, patrně bych si představil nějaký brutální zákrok, přinejmenším s krvavým zraněním smile

02. 02. 2013, 20:55

To bude zase diskuse...

Náměšť-Křížanov 6:3 ukončeno v 53 minutě po inzultaci rozhodčího hráčem Křížanova Komínkem- úmyslný úder hokejkou do obličeje hlavního rozhodčího po udělení 10 min. trestu za řeči

nedval

Nedvědice - Náměšť 2-8 ( 0-0 , 2-2 , 0-6 ) Nedvědice dvě třetiny výborně bránila a golman chytal výborně , Nedvědice dvakrát vedla , rozhodly tři rychlé branky hostů na začátku III. třetiny a Náměšť zaslouženě zvítězila

25. 01. 2013, 01:46