smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile

<< Příspěvky: 881 - 900 (celkem 1380 příspěvků) >>

a co že přestali hrát, hráč pokud vím byl na nohách , jejich problém že přestai hrát, takových střetů v hokeji je plno a pokud hráč se snaží zvednout, což se snažil tak není důvod přerušit hru
prosím o čem mluví moje příspěvky smilesmilesmile velice by mě to zajímalo smilesmile

for vb

tvoje příspěvky do diskuze mluví za vše

30. 01. 2012, 20:35

to se stane

vb: no jo, jasně, byli jste v šanci .... akorát ti kluci z Nedvědice přestali hrát kvůli vašemu hráči .... kdyby to bylo naopak, řvali byste jak pominutí .... dva rozdílný úhly pohledu .... spíš je divný, že vám bylo jedno, co je vašemu spoluhráči, gól je přece gól, že?smile

30. 01. 2012, 19:18

vb

hráč byl na ledě ale dokud rozhodčí nepískne, hra pokračuje, ale jinak výsledek mluví za vše

30. 01. 2012, 15:24

for vlk

hezký komentář k zápasu , určitě zasloužené vítěství VB , až na tu čtvrtou branku , nepřehledná situace - hráči Nedvědice přestali hrát , protože na ledě ležel hráč VB a mysleli , že je zraněný . Dát branku je důležitější než zdraví hráčů

30. 01. 2012, 11:56

marda

Jestli jsi cetl cely prispevek tak neodpovidej takovou blbosti. Jasne jsem napsal ze Brno vyhralo spravedlive.

30. 01. 2012, 10:31

vlk - kralikclubvlcek@email.cz

HC Nedvědice &#8211; HC Spartak Velká Bíteš B 2:8
Více na:

30. 01. 2012, 10:06

ota černý

tak hlavně , že je to na koho svést - zkorumpovaný rozhodčí , na hovno led , šišatý puky .....

30. 01. 2012, 07:57

marda

smileNamest vedla 4-1. Stejne vyhru nedokazala udrzet. RH zaslouzene vyhralo. Rozhodci Stanek je arogantni kaspar, ktery moc dobre vedel co dela. Kazdopadne gratulujem Brnu ke krasnemu obratu a zaslouzenemu vitezstvi, ktereho by dosahlo i bez Stanka....

29. 01. 2012, 20:58

Nevadí

To Náměšť hrála celej zápas ve třech ne :D že s nima prohrali smile

29. 01. 2012, 19:24

zden

zdarec tak prohrát po roce. není se za co stydět.

29. 01. 2012, 17:27

náměšť stejně vyhraje

zápas v Brně nevyšel, z velké části to ale byla chyba trenéra, rozhodčí se předvedli stejně jako loni, ve správný čas Brno podrželi a přehlíželi fauly, kdy si hráč Brna vyhlídl hráče Náměště, který neměl puk a normálně ho u mantinelu sejmul a rozhodčí se jem smál

vb

,,divák,, 3:0 smile první třetina na šance vyrovnaná, ale jestli počítáš i střely vedle tak 3:0 asi jo :) a nebo si byl asi na jiném zápase, no já jenom jak tady onehdá nějaký hrdina psal jak Šerkovice jedou tak mě to moc nepřesvědčilo smilesmile

21. 01. 2012, 14:26

divák

pro "vb" a "hezkej hokej": já zase četl článek na stránkách béčka Bíteše a nesouhlasím s tím, že v první třetině měli šance především hosté (jak se píše). Po trestným střílení to mělo být do desátý minuty 3:0 a nebylo co řešit. Pak to bítešáci srovnali a dál už dávali góly jen oni.

20. 01. 2012, 08:12

hezkej hokej

myslim že každej článek co píše domácí,tak trochu vic píše o svým mančaftu, byl to špíl na které se dalo dívat, a prostě holt nedali svoje šance, vy ano a tak ste vyhráli. Néni napsany, že byli lepší. Ať se vám dál daří, vb smilesmile