SK Netín - Veverská Bitýška 0:5

Kontumačně ...

HC Sokol Křižanov - HC Vatín 0:5

Slavoj Polná - SK Mostiště 2:5 (0:2 2:2, 0:1)

Utkání 15. kola OP LH se hrálo na ZS ve Velké Bíteši. V úvodní třetině byli lepší hosté a vytvořili si dvoubrankový náskok. Polná však ve druhé třetině převzala iniciativu a skóre vyrovnala . Polná měla i další dobré šance , ale bohužel je neproměnila . Mostiště stáhlo hru prakticky na dva útoky a značně znervóznělo . Nervozita se přenesla i na rozhodčího Tomana, který "své" Mostiště podržel ve hře několika spornými vyloučeními hráčů Polné . Mostiště získalo vedení až v závěru třetiny při přesilovkách.

góly za Polnou: Horák (Šustr), Čermák (Horák)
góly za Mostiště: Pokorný (Freibauer), Freibauer (Syrový, Pokorný), Syrový (Freibauer, Pokorný), Pokorný (Freibauer), Pokorný (Syrový)

Vyloučení: 6:1
Rozhodčí: Maloušek z V. Meziříčí a Toman z Mostiště!

TJ Jiskra Měřín - Spartak Velká Bíteš B 4:6

Podrobnosti nehlášeny ...

TJ Řečice - HC Slavkovice 8:5 (3:2, 2:3, 3:0)

Bojovné utkání, ve kterém se přelévalo skóre z jedné strany na druhou nezačalo pro domácí dobře. Hosté brzo vedli 2:0, poté zabrali domácí a otočili stav na 5:2. Pak se ještě podařilo hostům srovnat na 5:5. Ale v dalším průběhu utkání už dominovali domácí a dovedli zápas k zaslouženému vítězství.

Branky Řečice: Trejbal R. 4x, Kuchař 3x, Březina
Přihrávky: Brůha 5x, Trejbal R. 4x, Březina 2x, Vrbka, Trejbal P.
Branky Slavkovice: Zdražil 2x, Dvořák, Kabelka, Mrkos
Vyloučení: 8:10, z toho Drdla 10 min
Rozhodčí: Fiksa, Nedělka