Veverská Bitýška - HC Sokol Křižanov 13 : 2

Podrobnosti nehlášeny ...

SK Netín - Slavoj Polná 6:6

HC Vatín - TJ Jiskra Měřín 11:3 (4:0, 4:1, 3:2)

HC Vatín - góly: Novák 4x, Hájek J. 2x, Holoubek, Říčan, Řehoř, Bednář, Imramovský
HC Vatín - asistence: Imramovský 2x, Říčan 2x, Hájek 2x, Řehoř, Holoubek, Zídek, Lisa

TJ Jiskra Měřín - góly: Blažek, Navrátil, Strnad
TJ Jiskra Měřín - asistence: Šmejkal, Invald, Navrátil

Vyloučení: 5:9
Rozhodčí: Brázda D., Maitner M.

SK Mostiště - TJ Řečice 5:9 (3:4, 2:3, 0:2)

Hosté šli rychle do vedení a na každý mostišťský uspěch dokázali rychle odpovědět. Ve třinácté minutě byl stav už 2:4, ale pak se začali více prosazovat domácí. Těm se krátce po přestávce dokonce podařilo vyrovnat, ale dvě branky, inkasované při vlastních přesilovkách jim definitivně vzaly vítr z plachet. Hrálo se hodně otevřeně, s bráněním si ani jedna strana moc hlavu nezatěžovala, a proto není divu, že v polovině utkání se skóre měnilo už po dvanácté. Potom už Mexičané kontrolovali vývoj zápasu. Mostišťskému útočnému snažení chybělo více přesnosti v koncovce a důraz před brankou soupeře, a tak v závěrečné části už jen pokračovalo střelecké představení Romana Trejbala, jehož brankový účet se po dalších dvou trefách zastavil na šesti záznamech.

Branky SK Mostiště: Vojtěch Krejčí 2, Lukáš Toman, Syrový, Kousal
Asistence SK Mostiště: Lukáš Toman 2, Syrový, Kousal, Václav Krejčí st.

Branky TJ Řečice: Roman Trejbal 6, Kuchař, Brůha, Drdla
Asistence TJ Řečice: Petr Trejbal 4, Brůha, Suchý

Vyloučení: 7:9, navíc František Homola (Mostiště) a Chrást (Řečice) oba 10 minut osobní trest
Rozhodčí: Maloušek a Rosický

HC Spartak Velká Bíteš B - HC Slavkovice 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)

Domácí vstoupili do utkání s velkým nasazením a již v první minutě vedli 1:0. Své vedení potvrdili i druhým gólem. Soupeř ze Slavkovic nepodlehnul rychle napadajícím útočníkům a do konce třetiny vsítil branku.
Druhá třetina se nesla v jasné převaze hostujícího celku, avšak výborně chytající brankař HC nevpustil za svá záda více jak jeden gól za třetinu. Domácí skórovali pouze v přesilových hrách.
Do třetí třetiny vstoupili domácí v lepším tempu a neponechali si celkové vedení utéci. Za zmínku stojí podotknout výborný výkon rozhodčích.